AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

Wyjątkowe Święto Budowlańca w Skierniewicach

Blisko 1000 osób bawiło się 31 sierpnia na dorocznym Święcie Budowlańca w Skierniewicach. W tym roku uroczystość była wyjątkowa, bo podczas niej spółka MIRBUD obchodziła 30-lecie swojej działalności.


- Gdy 30 lat temu zaczynaliśmy działalność nikt nawet nie przypuszczał, że dojdziemy tak daleko. Wówczas nawet nie marzyłem o tym, że firma stanie się spółką giełdową, że Mirbud będzie należał do grona największych firm budowlanych w Polsce. — mówił podczas uroczystości prezes zarządu MIRBUD S.A. Jerzy Mirgos.
Święto Budowlańca to tradycja i ważny element w życiu MIRBUD S.A. Od ponad 20 lat odbywa się na przełomie sierpnia i września i jest okazją do integracji załogi, zaprezentowania się inwestorom oraz podziękowania pracownikom i podwykonawcom za wspólną pracę.


Podczas obchodzonego 30-lecia działalności prezes spółki odbierał kwiaty i gratulacje od zaproszonych gości, wśród których znaleźli się m.in. parlamentarzyści, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, pracownicy i przyjaciele Grupy Kapitałowej MIRBUD.


Poniżej przedstawiamy krótką relację wideo z uroczystości:

Powrót