AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

Wielkie otwarcie Sukcesji!

25 września 2015 roku odbędzie się otwarcie Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi. Spektakularna architektura, nowoczesne, ekologiczne rozwiązania i przestrzeń przyjazna klientom, słowem pierwsze w Polsce Smart Public Place to Shop.

Sukcesja to jedno z najnowocześniejszych centrów handlowo-rozrywkowych w Polsce, to miejsce przyjazne mieszkańcom i najemcom, łączące ciekawą architekturę, wspartą przez nowoczesne technologie z tradycją i historią miejsca, w którym została wzniesiona.

„Budowa Sukcesji to dla naszej spółki jeden z największych i najbardziej priorytetowych projektów.  W momencie kulminacyjnym na budowie pracowało około tysiąca osób reprezentujących podwykonawców  z całego kraju, co pokazuje skalę inwestycji. Jestem przekonany, że mieszkańcy Łodzi po zakończeniu projektu zyskają bardzo nowoczesne, bogate w atrakcje i po prostu sympatyczne miejsce do spędzania wolnego czasu.” - powiedział Jerzy Mirgos, Prezes Zarządu MIRBUD S.A.

Obiekt stanowi mariaż nowatorskich trendów architektonicznych z elementami nawiązującymi do dawnych łódzkich fabryk. Połączenie wizji architekta i inwestora pozwoliło na realizację inwestycji na najwyższym, światowym poziomie o czym świadczy wyróżnienie prestiżową nagrodą European Property Awards w kategorii Retail Development for Poland.

„Gdy tworzyliśmy projekt Sukcesji, niezwykle zależało nam na tym, aby powstało miejsce przyjazne dla mieszkańców i otoczenia. Chcieliśmy zachować jak najwięcej odwołań do historii i charakteru Łodzi, tak by mieszkańcy mogli odczuć, że Sukcesja, to miejsce dedykowane dla nich i związane z miastem. Teraz jestem pewien, że taki efekt udało nam się osiągnąć. Zbudowaliśmy wyjątkowe centrum handlowe dostosowane do potrzeb łodzian. Co więcej jest to piękna budowla, wyróżniająca się designem i wpisująca w klimat miasta.” – mówi Krzysztof Apostolidis, Prezes Zarządu Fabryki Biznesu, inwestora Sukcesji.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie Sukcesji, które odbędzie się 25 września.


DODATKOWE INFORMACJE

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstaje w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt zaoferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się ok. 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz część rozrywkowa m.in. z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem sieci Helios. Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE Sp. z o.o., a za wynajem powierzchni firmy: Colliers International, CBRE Sp. z o.o. oraz Fabryka Biznesu Sp. z o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.

Powrót