AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

Uroczyste otwarcie nowej siedziby MIRBUD S.A.

12 lutego br. odbędzie się uroczyste otwarcie nowej siedziby MIRBUD S.A. Decyzja o zakupie gruntu i budowie nowej siedziby MIRBUD S.A. była decyzją strategiczną, związaną z dynamicznym rozwojem spółki – mówi Jerzy Mirgos dyrektor zarządzający. W roku 2006 została wydana zgoda Zgromadzenia Wspólników na  budowę nowego budynku i w tym samym roku Firma przystąpiła do prac projektowych, podczas których kierowano się strategią przyszłej działalności. Stąd też każde pomieszczenie w tym budynku zostało dokładnie zaplanowane i zaprojektowane pod kątem spełnienia określonych funkcji.

Prace budowlane rozpoczęły się w dniu 21 listopada 2007r, a budowa nowego obiektu zakończyła się 30 grudnia 2009r.

Inwestycja została zaprojektowana przez Pracownię Projektową ARCHEA Inwestycje  z Łodzi pod kierunkiem Dariusza Jakubca.

Budynek biurowy składa się z dwóch kondygnacji o łącznej powierzchni użytkowej  1704,90m2.  Na parterze, poza częścią reprezentacyjną, czyli holem oraz salą konferencyjną, swoją siedzibę ma również Spółka córka JHM DEVELOPMENT, zajmująca się sektorem działalności deweloperskiej.  Z kolei budynek magazynowo warsztatowy to 3403,90m2 powierzchni użytkowej.

Warto zwrócić uwagę na oświetlenie zewnętrzne budynku. Uwagę zwracają charakterystyczne oprawy z metalohalogenkowymi źródłami światła, o bardzo wysokim wskaźniku oddawania barw i dobrym rozsyle światła, co zapewnia równomierność i skuteczność świetlną. Poza tym oprawy te charakteryzują się ciekawą i nowoczesną stylistyką. Największą uwagę zwraca jednak iluminacja budynku, a zwłaszcza oświetlenie części frontowej budynku. Do oświetlenia tej części obiektu zastosowano bardzo nowoczesne oprawy LED.  Taki system oświetlenia to nie tylko oszczędność energii elektrycznej, ale przede wszystkim bardzo szerokie możliwości sposobów iluminacji obiektów z wykorzystaniem szerokiej gamy kolorystycznej.

Zapraszamy zatem do nowej siedziby MIRBUD S.A.  która zlokalizowana jest w Skierniewicach, przy ul. Unii Europejskiej 18.

Powrót