AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

Sukcesja – budowa prowadzona dynamicznie

Do 270 wzrosła liczba osób pracujących na budowie Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi, a roboty wkroczyły w kolejny etap.
Zakończył się już montaż stropu na poziomie +1, najwyższym w galerii handlowej, trwa budowa stropu i słupów na kolejnej kondygnacji obiektu, na której znajdzie się parking (ponad 1000 miejsc na dwóch poziomach). Wewnątrz galerii powstają m.in. murowane ściany, właśnie rozpoczęła się przebudowa zewnętrznych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

21. maja na terenie budowy odbędzie się uroczystość podpisania aktu erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego.

Sukcesja to powyżej 128 tys. mkw. powierzchni całkowitej i około 46 tys. mkw. powierzchni najmu. Powstaje na ponad 3-hektarowej działce blisko ścisłego centrum miasta, w sąsiedztwie kampusu Politechniki Łódzkiej, Expo-Łódź oraz nowego osiedla mieszkaniowego. Będzie pierwszym tego typu obiektem w regionie z międzynarodowym certyfikatem zrównoważonego rozwoju BREEAM.

Kluczowych najemców reprezentują m.in. 9-salowe kino Helios, Pure Jatomi Fitness, supermarket Piotr i Paweł, drogeria Rossmann, elektromarket Avans, pierwszy w Łodzi salon Sports Direct oraz dwupoziomowe sklepy odzieżowe Reserved i H&M. Oferta modowa to także np. salony Carry, Top Secret, Mohito, Cropp, House, Sinsay i Pako Lorente. W strefach gastronomicznych (food court na piętrze oraz na parterze, z ogródkami zewnętrznymi) jest wiele lokali marek nowych na łódzkim rynku oraz m.in. McDonald's i Subway.

Sukcesja zostanie otwarta w przyszłym roku.

Powrót