AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

Park Handlowy MYBOX w Namysłowie już otwarty

Park Handlowy MYBOX w Namysłowie powitał pierwszych klientów 20 listopada. Uroczyste otwarcie z przecięciem wstęgi nastąpiło w obecności burmistrza Namysłowa Krzysztofa Kuchczyńskiego, przedstawicieli inwestora Grupy Eyemaxx Development, generalnego wykonawcy firmy MIRBUD oraz licznie przybyłych klientów.
Grupa Eyemaxx Development otworzyła drugi Park Handlowy pod szyldem MYBOX w Polsce. Bogaty program przygotowany dla mieszkańców miasta, a przede wszystkim odpowiednio dobrana do oczekiwań oferta handlowa cieszyła się dużym zainteresowaniem licznie przybyłych na otwarcie klientów. Koncerty z udziałem artystów z Namysłowskiego Domu Kultury, Namysłowskiej Orkiestry Dętej oraz Kapeli Podwórkowej, konkursy z nagrodami, widowiskowy pokaz laserowy oraz miasteczko dla dzieci z dmuchanymi zabawkami i watą cukrową wzbogaciły oficjalny program uroczystości.

Obiekt handlowy MYBOX w Namysłowie przy ulicy Bohaterów Warszawy o powierzchni wynajmu 4 000 mkw. mieści 15 lokali handlowych i usługowych. Wśród najemców znalazły się takie marki jak KiK, PEPCO, Seastar, salon obuwniczy CCC, sklep sportowy Martes Sport oraz salon sieci RTV EURO AGD. Ofertę uzupełni drogeria DAYLI, która zostanie otwarta w połowie grudnia. - Ten nowoczesny Park Handlowy został zrealizowany przez firmę Eyemaxx Development, austriackiego inwestora, z bogatym doświadczeniem w realizacji nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej.  W ramach Grupy Eyemaxx Development będziemy realizować kolejne obiekty handlowe w Polsce pod szyldem MYBOX. Cieszymy się, że wybudowany w ciągu 6 miesięcy obiekt MYBOX wraz marketami spożywczymi Kaufland i Lidl, będzie tworzyć nowe, handlowe centrum Namysłowa – podkreślał podczas uroczystości Jarosław Dębowiak, przedstawiciel Eyemaxx Development w Polsce.
Park Handlowy MYBOX w Namysłowie swoim zasięgiem obejmuje 60 000 mieszkańców. Odpowiednio dobrane międzynarodowe i polskie marki sklepów  to pierwsze przedstawicielstwa tych marek na tym terenie, co niewątpliwie jest ogromnym atutem obiektu. Komercjalizacja w dniu otwarcia wynosi ponad 80 procent. Aktualnie prowadzone są rozmowy z najemcami, którzy chcą otworzyć swoje sklepy w Namysłowie.

W raz z powstaniem MYBOX Namysłów i MYBOX Oława Grupa Eyemaxx Real Estate z dużym sukcesem kontynuuje rozwój parków handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Grupa Eyemaxx Real Estate, założona przez dr Michaela Müllera w połowie lat 1990, realizuje nieruchomości komercyjne, a także projekty mieszkaniowe na terenie Niemiec, Austrii i Europie Środkowej i Wschodniej.

Powrót