AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

Oficjalne otwarcie Centrum Logistycznego Sanden

21 lutego 2017 r. odbyło się oficjalne otwarcie Sanden Logistics Poland – pierwszego centrum logistycznego Sanden w Europie. Budowa realizowana przez MIRBUD S.A. generalnego wykonawcę trwała 6 miesięcy.


Obok istniejącej już Fabryki Sanden Manufacturing Poland powstał magazyn o powierzchni 6500 m2, w którym znajduje się 6200 miejsc paletowych. Budynek magazynu połączony jest z halą produkcyjną częściowo napowietrznym tunelem – łącznikiem do transportu towarów, za pomocą którego produkty Sanden Manufacturing Poland trafiać będą do centrum, skąd następnie będą wysyłane do klientów holdingu w całej Europie. Wybudowany przez MIRBUD S.A. nowoczesny kompleks zapewni firmie Sanden elastyczne i sprawne zarządzanie obrotem towarów dla największych producentów samochodów. Pierwsze wysyłki planowane są na początek marca.


Sanden Logistics Poland powstało we współpracy z Panattoni Europe będącego częścią Panattoni Development Company, jednego z największych na świecie developerów powierzchni przemysłowych.


6 miesięcy budowy Centrum Logistycznego Sanden w 1 minutowym klipie. (Film dzięki uprzejmości firmy Sanden Manufacturing Poland)

 

Powrót