AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

Historia

Spółka przystępuje również do realizacji najbardziej prestiżowej inwestycji wzbogacając portfolio o budowę hotelu marki Double Tree by Hilton, należącej do Hilton Worldwide. Za sprawą umowy opiewającej na 184,5 mln zł w Warszawie powstaje jedno z największych centrów kongresowo-konferencyjnych w Polsce.

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. z Kobylarni zostaje przekształcone w Spółkę Akcyjną.

Działalność MIRBUD S.A., jej wyniki finansowe oraz profesjonalizm ponownie zostają dostrzeżone przez środowiska opiniotwórcze. Spółka drugi rok z rzędu zostaje uhonorowana Diamentem Forbesa. Zajmuje także III miejsce w województwie łódzkim w rankingu Filary Polskiej Gospodarki 2011 – klasyfikacji dużych firm odgrywających znaczącą rolę w swoim regionie.

Kalendarz prac MIRBUD S.A. na 2012 rok uwzględnia m.in. wybudowanie trzech inwestycji o łącznej wartości niemal 64 mln zł - obiektu handlowo-usługowego Media Markt Gdynia Pustki Cisowskie, Galerii Mistrza Jana w Węgrowie oraz budynku magazynowo-biurowego w Mysłowicach-Brzezince na zlecenie Como DEVELOPMENT 7.

MIRBUD S.A. zostaje także wykonawcą wartego ponad 71 mln zł przedsięwzięcia w ramach realizacji Centrum Handlowo—Usługowego wraz z obiektami typu DOM i OGRÓD w Chojnicach.

Spółka zależna należąca do Grupy MIRBUD - Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A. podpisało umowę o wartości 35 mln zł dotyczącą przebudowy drogi wojewódzkiej nr 203 na odcinku Iwięcino – Darłowo (etap I – Iwięcino – Dąbki).

Spółka zawarła również kontrakty o łącznej kwocie 45 mln zł na budowę hali handlowej w gminie Lesznowola oraz Centrum Handlowego w ramach realizacji Retail Parku w Grudziądzu.

Spółka znalazła się w rankingu „Rzeczpospolitej” – Lista 500 uzyskując w kategorii „Handel, Usługi, Infrastruktura” nagrodę główną – Orła Rzeczpospolitej. To zaszczytne wyróżnienie oprócz MIRBUD S.A. wręczono tylko dwóm innym polskim spółkom.

Trzeci rok z rzędu MIRBUD S.A. otrzymała również tytuł Diament Forbesa w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln zł w województwie łódzkim.

Niemal 25 lat doświadczeń MIRBUD S.A. we wszystkich segmentach budownictwa jest gwarancją najwyższej jakości usług.

*podane kwoty są kwotami brutto

« poprzednia 1 3 4 5
Powrót