AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

Historia

W 2008 roku pomimo trwającego kryzysu gospodarczego rynków finansowych MIRBUD S.A. realizuje przyjętą strategię rozwoju, jednocześnie zwiększając swoje przychody. Przystępuje do wykonania jednego z największych kontraktów w historii swojej działalności – rozbudowy dla spółki Sybilgroup -centrum handlowego „Maximus” w Nadarzynie. Ponadto wśród rozpoczętych przedsięwzięć pod szyldem MIRBUD S.A. uwagę zwraca budowa hali magazynowej z częścią biurową
w Skierniewicach dla firmy VOG Polska oraz centrum handlowo – biurowego w Jabłonowie, przebudowa hali logistycznej w Wólce Kosowskiej dla GD Poland, rozbudowa  fabryki KONGSKILDE w Kutnie oraz budowa skrzyżowania w ciągu drogi krajowej nr 14 w Łowiczu. 

W połowie 2008 roku zadania inwestycyjne w zakresie budownictwa mieszkaniowego w systemie developerskim przejmuje  spółka zależna - JHM DEVELOPMENT Sp. z o.o., której wyodrębnienie ze struktur MIRBUD S.A. było odpowiedzią na potrzeby prężnie rozwijającego się rynku nieruchomości.

Dywersyfikacja działalności stała się gwarantem stabilności powstałej Grupy Kapitałowej z jednostką dominującą MIRBUD S.A.

29 grudnia 2008 roku MIRBUD S.A. debiutuje na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Debiut giełdowy jest uhonorowaniem 20-lecia działalności przedsiębiorstwa.

MIRBUD S.A. nadal stawia na rozwój. W 2009 roku rozpoczyna wdrażanie zintegrowanego systemu zarządzania SAP, aby poprawić efektywność pracy.

Do listy zrealizowanych kontraktów MIRBUD S.A. dopisuje rozbudowę wartego ponad 100 mln zł* Centrum Handlowego „Maximus”.

Działalność firmy zostaje po raz kolejny dostrzeżona przez środowiska samorządowe oraz ekonomiczne. W 2009 roku MIRBUD S.A. zostaje nadany tytuł Honorowego Ambasadora Miasta Skierniewice. Wyróżnienie przyznano z uwagi na dynamiczny rozwój firmy, która jako jeden z największych pracodawców w regionie jest gwarantem stabilnego zatrudnienia.

Powrót