AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

Historia

MIRBUD S.A. należy do grona największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce. Firma na swój wizerunek, będący gwarantem najwyższej jakości usług pracuje od 1988 roku. Wtedy właśnie, obecny główny akcjonariusz – Jerzy Mirgos – rozpoczął działalność gospodarczą w branży budowlanej. Doświadczenie zdobywane latami przyczyniło się do zbudowania silnego przedsiębiorstwa z profesjonalną załogą oraz nowoczesnym zapleczem technicznym.

Niemal 15-letnia praktyka pozwoliła spółce MIRBUD rozpocząć w 2002 roku realizację kontraktów wyłącznie jako Generalny Wykonawca. Za sprawą inwestycji z zakresu budownictwa przemysłowego oraz mieszkaniowego, związanych m.in.: z budową hal sportowych, obiektów handlowych czy też robotami drogowymi nazwa MIRBUD stała się synonimem zaufania i rzetelności.

W 2004 roku nastąpił wzrost przychodów, a działalność firmy poszerzono o usługi transportowe i wynajem sprzętu. Zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa oraz jego rosnąca renoma sprawiły, że MIRBUD stał się znaczącym wykonawcą robót drogowych zarówno na rynku lokalnym jak i krajowym. 

Sukcesywnie spółka MIRBUD poszerzała swoje portfolio, dopisując do długiej listy prestiżowych inwestycji budowy centrów handlowych i logistycznych. W 2005 roku MIRBUD notuje ponad trzykrotny wzrost przychodów ze sprzedaży usług budowlanych. Spółka potwierdza swój profesjonalizm budując centrum handlowo-logistyczne w Wólce Kosowskiej o powierzchni ponad 40 tys. m2.

W 2005 roku działalność spółki zostaje doceniona - MIRBUD otrzymuje wydawany przez TUV CERT certyfikat Systemu Zarządzania wg EN ISO 9001:2000.

Kolejny rok jest okresem systematycznego wzrostu przychodów firmy oraz ugruntowania jej pozycji na polskim rynku budowlanym. Spółka, na zlecenie Urzędu Miasta Skierniewice, modernizuje drogę krajową nr 70 (al. Rataja) w Skierniewicach. Finalizacja kontraktu pozwala spółce, jako Generalnemu Wykonawcy, na przystąpienie do przedsięwzięć o podobnym zakresie.

1 2 3 5 następna »
Powrót