AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

Grupa kapitałowa

Grupa Kapitałowa MIRBUD

30 lat historii, najważniejsze kontrakty i kamienie milowe w rozwoju MIRBUD S.A. oraz jej Grupy Kapitałowej przedstawia krótki film. Zapraszamy do oglądania !

W skład Grupy Kapitałowej MIRBUD wchodzą:

 

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A.

PBDiM Kobylarnia S.A. to spółka zależna MIRBUD, specjalizująca się w budowie dróg i mostów, produkcji mas mineralno-bitumicznych oraz wynajmie sprzętu budowlanego. Do Grupy MIRBUD dołączyła w 2010 roku.
www.kobylarnia.pl
 

Expo Mazury S.A.

Expo Mazury to spółka zarządzająca centrum kongresowo-wystawienniczym w Ostródzie. To największy tego typu obiektu w północno-wschodniej Polsce, a zarazem drugi pod względem powierzchni w kraju. Powierzchnia centrum wynosi obecnie blisko 58 tys. mkw. (powierzchnia wystawiennicza ponad 40 tys. mkw), a powierzchnia konferencyjna ponad 2 tys. m2.

www.expomazury.pl

 

JHM DEVELOPMENT S.A.

Spółka zależna JHM DEVELOPMENT S.A. realizuje inwestycje w zakresie budowy oraz sprzedaży budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych. Jej przedmiotem działalności jest również kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek oraz wynajem i zarządzanie nieruchomościami. Powstanie Spółki w 2008 roku zapoczątkowało proces budowy Grupy Kapitałowej MIRBUD.
www.jhmdevelopment.pl
   

 

Marywilska 44 Sp. z o.o.

Spółka Marywilska 44, jako spółka zależna JHM DEVELOPMENT S.A. jest właścicielem i zarządza największym centrum handlowym w obrębie M.S. Warszawy. Powstanie Spółki w 2010 roku zapoczątkowało proces budowy Grupy Kapitałowej JHM DEVELOPMENT.

www.marywilska44.waw.pl
   

 

ТОВ «MIPБУД»

Spółka ТОВ «MIPБУД» założona w 2018 r. prowadzi działalność gospodarczą na terenie Ukrainy w zakresie m.in. budowy budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, budowy dróg i kolei, wykonywania specjalistycznych robót budowlanych, prac wykończeniowych i architektonicznych.

   
Powrót