AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

MIRBUD zakończył rozbiórkę starego stadionu w Łodzi

Spółka zakończyła rozbiórkę starego stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi, gdzie swoje mecze od lat rozgrywają piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego. Przy użyciu ciężkiego sprzętu została rozebrana między innymi zachodnia trybuna wraz ze znajdującą się w niej halą sportową.  

Po zakończeniu rozbiórki, zgodnie z przyjętym harmonogramem, MIRBUD SA rozpoczyna budowę nowej zadaszonej trybuny, która pomieści - 5,7 tysiąca widzów.

„Obecnie wykonaliśmy pierwsze  podkłady betonowe pod nową trybunę. Kontynuowane są prace ziemne, które pozwolą nam na budowę płyty fundamentowej, na której stanie nowa trybuna. Płyta będzie gotowa już w kwietniu, a pierwsze rzędy trybun powinny być już widoczne pod koniec września.”
- mówi Tomasz Sałata, członek Zarządu spółki MIRBUD S.A.

Trwają jeszcze prace związane z demontażem systemu ciepłowniczego na terenie, który ogranicza możliwość prowadzenia zasadniczych prac budowlanych. Jeszcze w tym roku budowana trybuna zachodnia powinna zostać zadaszona. Przez cały okres prowadzenia prac budowlanych zostanie zachowana możliwość rozgrywania meczów przez drużynę ŁKS-u. Zgodnie z umową cała budowa powinna się zakończyć w czasie wakacji 2015 roku.

Powrót