AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

MIRBUD S.A. za 266,91 mln zł brutto wybuduje obiekt pn. „Centrum Handlowo – Biurowo – Usługowo – Rekreacyjny SUKCESJA” w Łodzi

MIRBUD S.A. podpisał umowę z firmą Fabryka Biznesu Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi na generalne wykonawstwo obiektu „Centrum Handlowo – Biurowo – Usługowo – Rekreacyjny SUKCESJA” wraz z infrastrukturą towarzyszącą, usytuowanego w Łodzi przy al. Politechniki 5. W ramach projektu, który zrealizuje MIRBUD S.A., oprócz galerii handlowej powstanie również duża strefa rozrywkowo – rekreacyjna oraz dwupoziomowy parking.

- To trzecia umowa w zakresie generalnego wykonawstwa, którą MIRBUD S.A. podpisał w październiku br. Mimo silnej konkurencji nasza oferta na wybudowanie Sukcesji w Łodzi zwyciężyła, potwierdzając tym samym nasze doświadczenie i profesjonalizm – mówi Jerzy Mirgos, Prezes MIRBUD S.A.  – Dotychczas podpisane umowy w 100% wypełniają portfel zleceń na 2013 rok – dodaje prezes zarządu, Jerzy Mirgos.

Strony ustaliły, iż roboty będące przedmiotem Umowy, w tym uzyskanie pozytywnej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie, zostaną zakończone w terminie do dnia 15.09.2014 r.

Powrót