AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

MIRBUD S.A. wybuduje Bawełniankę w Bełchatowie

Bawełnianka Spółka z o.o. wybrała firmę MIRBUD SA na generalnego wykonawcę centrum handlowo-rozrywkowego w Bełchatowie.
Wartość kontraktu to kwota 105.780.000 zł brutto.

Bawełnianka będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym w Bełchatowie.  Na powierzchni około 23 tys. m2 na klientów będzie czekać ponad 100 butików i sklepów światowych marek, liczne kawiarnie i restauracje oraz 6-salowy kompleks kinowy i klub fitness. Na terenie galerii powstanie również parking liczący 700 darmowych miejsc. Bawełnianka będzie więc miejscem łączącym bogatą ofertę handlową, gastronomiczną, rozrywkową, a także kulturalną.
Po podpisaniu umowy prezes spółki Bawełnianka Krzysztof Włuka powiedział m.in.- Nasza inwestycja będzie prowadzona przez jedną z najlepszych firm budowlanych świadczących usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. To doświadczony i solidny partner, który przeprowadził wiele poważnych realizacji, w tym obiektów handlowo-usługowych.
Zgodnie z założeniami MIRBUD S.A. rozpocznie prace budowlane już w pierwszych dniach maja  2011 roku. Zakończenie budowy galerii Bawełnianka planowane jest w drugiej połowie 2012 roku.


MIRBUD SA jest firmą specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług budowlanych. Gwarancję wysokiej jakości, terminowość i wyspecjalizowaną kadrę inżynierską doceniło wielu inwestorów. Wśród ukończonych realizacji jest na przykład Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 Warszawie, Centrum Handlowe MAXIMUS w Nadarzynie, Centrum Handlowo-Logistyczne w Wólce Kosowskiej, Salon i Stacja Serwisowa samochodów marki MERCEDES w Strykowie, a także modernizacja i przebudowa dróg krajowych i wojewódzkich. W realizacji są obecnie takie przedsięwzięcia jak budowa Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych CENT przy Uniwersytecie Warszawskim lub budowa Centrum Nanotechnologii Politechniki Gdańskiej. Na uwagę zasługuje również fakt, że MIRBUD SA jest laureatem nagród przyznawanych przez Puls Biznesu w kategorii najdynamiczniej rozwijających się firm (Gazele Biznesu2006 i 2007) oraz miesięcznika Forbes (Diament Forbes 2010 i 2011).

Powrót