AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

MIRBUD S.A. Gazelą Biznesu 2008

MIRBUD S.A. już po raz czwarty zakwalifikował się do elitarnego grona Gazel Biznesu. Ceremonia wręczenia certyfikatów miała miejsce podczas regionalnej gali Gazel Biznesu, która odbyła się w minionym tygodniu w Teatrze Jaracza w Łodzi..

Wyróżnienie Gazelą Biznesu stanowi jeden z najbardziej znanych i prestiżowych rankingów w świecie biznesu. O przyznaniu tego tytułu decyduje kapituła składającą się z najpopularniejszych dzienników ekonomicznych grupy wydawniczej Bonnier, w tym "Pulsu Biznesu".

Tytuł ten jest od 9 lat przyznawany przez dziennik „Puls Biznesu”. Najwyższe miejsca w rankingu zajmują przedsiębiorstwa, które w roku 2007 wykazały największy wzrost obrotów w stosunku do roku 2005 (brane pod uwagę są wyniki z trzech lat działalności).
Unikalność tego rankingu polega na tym, że promuje firmy, które działają w sposób przejrzysty i udostępniają swoje wyniki finansowe. A zatem jest to lista dynamicznych, aktywnych w obrocie gospodarczym przedsiębiorstw, których dewizą jest jawność działania.

"Gazela Biznesu 2008" dla MIRBUD S.A., potwierdza wiarygodność firmy i skuteczność prowadzonej przez nią polityki jakości.

Powrót