AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

Do końca czerwca 2014 roku sprzedaż mieszkań na poziomie całego roku ubiegłego

Konin i Żyrardów – tu JHM Development oddaje do użytku 2 nowe inwestycje. Wzbogaciły one ofertę spółki o 232 nowe mieszkania. Już dziś JHM podpisał 65 umów deweloperskich w tych lokalizacjach. Sprzedał również 54 mieszkania w innych inwestycjach. To daje poziom sprzedaży za pierwsze półrocze porównywalny do sprzedaży całego roku minionego.

- Do końca czerwca tego roku sprzedaż mieszkań osiągnie poziom całego 2013 roku – mówi Halina Mirgos, prezes zarządu JHM Development S.A. – W ubiegłym roku sprzedaliśmy 114 mieszkań, a już teraz podpisaliśmy 65 umów developerskich w oddawanych właśnie do użytku lokalizacjach, które w drugim i trzecim kwartale zamienimy na umowy notarialne. Ponadto na istniejących już osiedlach sprzedaliśmy  54 mieszkania. To bardzo dobry prognostyk dla spółki. Do końca roku, w sumie, chcemy sprzedać ponad 200 mieszkań, a wzrost zanotujmy między innymi dzięki oddaniu inwestycji w Żyrardowie i Koninie. Trzeba również przyznać, że korzystnie na rynek wpływa program „Mieszkanie dla Młodych”. Ponad 30 proc. mieszkań w naszej ofercie spełnia jego wymogi.

W pierwszym etapie budowy Osiedla Okrzejówka w Żyrardowie powstało 88 mieszkań w pięciopiętrowym  budynku, a na Osiedlu Diamentowym w Koninie klienci wybierać mogą spośród 144 mieszkań w dwóch czteropiętrowych budynkach. 

W sumie w ofercie JHM Development jest ponad 600 mieszkań, domów jednorodzinnych i apartamentów. Spółka zbudowała osiedla mieszkaniowe w Skierniewicach, Brzezinach, Rumii, Bełchatowie, Rawie mazowieckiej, Koninie, Żyrardowie i na Helu. JHM Development oferuje również wynajem apartamentów na osiedlu Foka na Helu.

W tym roku spółka planuje rozpoczęcie budowy pierwszego etapu Osiedla Leśnego w Łodzi - 15 domów jednorodzinnych oraz rozbudowę osiedla w Rumii o kolejne 237 mieszkań.

Powrót