AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

DoubleTree by Hilton Warsaw otwarty

22 maja 2014 r. DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw powitał pierwszy gości. Obiekt łączy w sobie część hotelową, liczącą aż 360 pokoi oraz jedną z największych przestrzeni konferencyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Hotel stanowi najnowszą inwestycję w portfolio grupy Hilton Worldwide w regionie i jest własnością spółki Polaris Hospitality Enterprises Sp.z.o.o. Generalnym wykonawcą hotelu jest spółka MIRBUD S.A.

Położony w spokojnej i najbardziej malowniczej części Warszawy hotel DoubleTree by Hilton Warsaw oferuje 20 sal konferencyjnych oraz ogromną Salę Balową o powierzchni 2 000 m², mieszczącą do 2 000 gości. W przestrzeniach hotelu zaprojektowano światowej klasy strefę SPA & Wellness, w której znajduje się 18 gabinetów zabiegowych, kompleksowo wyposażona siłownia i studio cardio Fitness by Precor®  oraz sala do zajęć Reebok University Fitness Partner, a także jedyny w Warszawie basen z nisko zasoloną wodą. Pełna oferta atrakcyjnych pakietów Day SPA i członkostw Fitness & Wellness dostępna jest dla wszystkich gości hotelu oraz mieszkańców Warszawy.

Szeroka oferta DoubleTree by Hilton Warsaw pozwala na wybór pokoju doskonale dopasowanego do potrzeb – zarówno podczas podróży służbowych, jak i odpoczynku z rodziną. Każdy z gości może doświadczyć wyjątkowej atmosfery i najwyższej jakości obsługi. Pokoje wyposażone są w bajecznie wygodne materace SweetDreamsTM, zaś w łazienkach czekają miniprodukty Crabtree & Evelyn o orzeźwiającym cytrynowym zapachu. Standardem wyposażenia są także zestawy do parzenia kawy i herbaty w każdym pokoju.

John Greenleaf, Dyrektor Globalny sieci DoubleTree by Hilton komentuje: “DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw to połączenie nowoczesnej, ogromnej przestrzeni konferencyjnej z ekskluzywnym SPA oraz bogatą ofertą gastronomiczną. Ten hotel to znakomity przykład najwyższej klasy obiektu pod szyldem DoubleTree i najnowsza lokalizacja  w naszym portfolio, które liczy już ponad 70 hoteli w Europie.”

DoubleTree by Hilton jest znane z unikatowego programu o nazwie CARE, co stanowi akronim angielskiego  “Create A Rewarding Experience”, czyli obietnicy marki, która gwarantuje wyjątkowo przyjazną obsługę dla pełnej satysfakcji gości. Program koncentruje się nie tylko na gościach, ale także na członkach zespołu DoubleTree i społeczności lokalnej, a jego ideą jest budowanie poczucia lojalności i zadowolenia z doświadczenia marki. Każdy, kto zatrzyma się w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, zostanie ciepło powitany ciepłym czekoladowym ciasteczkiem będącym znakiem rozpoznawczym sieci od ponad 25 lat.

Nowy hotel powstał przy ul. Skalnicowej 21 w Warszawie, jedyne 15 min jazdy samochodem od Lotniska Chopina oraz 25 minut od lotniska w Modlinie, co pozwala międzynarodowym gościom na wygodny dojazd. Centrum miasta, znane z niepowtarzalnej atmosfery, zróżnicowanej architektury, bogatej historii i zielonych parków jest oddalone o jedyne 10 km.

Powrót