AAA


Kontakt

ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
tel. (046) 833-98-28
tel/fax: (046) 833-97-32
sekretariat@mirbud.com.pl

30 LAT MIRBUD

W ciągu 30 lat z niewielkiego przedsiębiorstwa MIRBUD przekształcił się w prężnie działającą spółkę notowaną na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych i jedną z największych firm budowlanych w Polsce. W tym czasie spółka zrealizowała ponad 600 inwestycji i stoi na czele Grupy Kapitałowej zatrudniającej blisko 800 osób, o przychodach rocznych przekraczających 1 mld złotych.


Dzisiaj Grupę Kapitałową MIRBUD tworzy sześć spółek o różnych profilach działalności. Dzięki temu grupa skutecznie działa we wszystkich segmentach budownictwa, zapewniając sobie przy tym dywersyfikację przychodów.

Kontrakty z segmentu budownictwa mieszkaniowego realizuje JHM DEVELOPMENT S.A. Dotychczas spółka ta wybudowała ponad 2000 mieszkań w 11 miastach Polski.
W segmencie budownictwa drogowego funkcjonuje Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A. Spółka zrealizowała wiele dużych kontraktów drogowych, jak budowa autostrady Al pomiędzy Włocławkiem a Toruniem, czy budowa obwodnic wielu miast w Polsce. PBDiM Kobylarnia posiada własne wytwórnie mas bitumicznych.

Dalszą dywersyfikację przychodów całej Grupy Kapitałowej MIRBUD zapewniają takie spółki jak MARYWILSKA 44 czy EXPO MAZURY. Pierwsza z nich to jeden z największych obiektów handlowych w Warszawie, którą rocznie odwiedza ponad 5 milionów klientów. Druga w ww. spółek - EXPO MAZURY — to jeden z największych obiektów konferencyjno-targowych na Warmii i Mazurach. Obiekt zlokalizowany jest w Ostródzie, odbywają się w nim ogólnopolskie targi o różnorodnej tematyce.
Najmłodszą spółką z Grupy Kapitałowej jest MIRBUD UKRAINA. Spółka powstała w celu rozwoju działalności i ekspansji Grupy na wschodnich rynkach budowlanych.

30 lat historii, najważniejsze kontrakty i kamienie milowe w rozwoju MIRBUD S.A. oraz jej Grupy Kapitałowej przedstawia krótki film. Zapraszamy do oglądania:

 

Powrót